Відвідувачі про нас

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE» – це академія багатьох випускників, що зараз живуть повноцінним і насиченим життям!

Відгуки про нас

Хочу сказати величезне спасибі за Ваш внесок у розвиток Мишка🐻. За розуміння, підтримку, поради і дружбу👏! Прийшов час виходити із зони комфорту і вчитися новому. Поки, правда, зі сльозами на очах і проханням відвести його до Оксани, Аліні і Ірі ... (співаємо оди вранці). Але ми не прощаємось і просто так від Вас не відстанемо. Вечорами будемо до Вас приходити. За 2,5 року нашої з Вами дружби Мишко багато чому навчився. Вчили Ви і мене, і чоловіка. Без Вас, ми б не впоралися. Дуже хочеться, щоб дорослий Мишко знав, що у нього є така крута підтримка. Люди, які завжди допоможуть розібратися в складній ситуації. Ми бажаємо Вам натхнення, сил і терпіння у вашій справі. Діткам успіхів! І нехай все вийде! Інна, Ви велика молодець! Не кожен зможе організувати такий згуртований, дружний і добрий колектив!
Інна Лазарева
та її син Мишко
Хочу подякувати привітний і професійний персонал, що працює в Unique People! Возили синочка до логопеда - дефектолога і корекційного педагога! Нам було 2 рочки, але дитина не розмовляла, невролог і інші фахівці ніяких відхилень не виявили, тому було вирішено почати заняття з логопедом-дефектологом і фахівцем з розвитку сенсорної інтеграції. Після 6 місяців відвідування ми побачили колосальні зміни. Слава Богу за результат, зараз синові 2 рочки і 6 місяців, він говорить як його ровесники, може пояснити, що йому потрібно, для нас це велике щастя !!!! Щиро дякую !!! 👍👍👍👍👍Буду рекомендувати вас як дійсно хороших вчителів !!! Окреме спасибі за гостинність! Завжди йдуть на встречу❤️❤️❤️❤️❤️ Хто ще вагається, то я від себе рекомендую! 👍👍👍
Євгенія
та її син Святослав
Хочу висловити величезну подяку всьому колективу Unique people❤️❤️❤️. Ви найкращі! Дякую за вашу працю, професіоналізм, унікальний підхід до кожної дитини, за терпіння і відповідальність. Мишко завжди був в надійних руках. Спасибі вам велике за фундамент і підготовку до саду! Бажаю успіхів у вашій діяльності і далі залишатися закоханими у свою справу!
Катерина Бережна
та її син Мишко
Дівчата, велике Вам спасибі за виконану роботу з моїм малюком! Ви зробили непосильну роботу і я бачу прекрасний результат. Бажаю Вам гарних і слухняних клієнтів! Прекрасний колектив, який імпонує не тільки професіоналізмом, а й чуйним, відповідальним, душевним ставленням до моєї дитини !!! Рекомендую всім. Заняття проходять весело і продуктивно. Син з радістю відвідує Академію «Юнік Піпл»
Юлія Зануйліна
та її син Даня
Хочу порекомендувати Unique People. Дитина займається трохи менше року. Мені подобається увага та індивідуальний підхід до кожної дитини. Завдяки тому, що заняття проходять разом з батьками, я отримую якісь поради, рекомендації, домашні завдання і т.д., що допомагає дізнатися і зрозуміти дитину краще, допомогти йому в його розвитку (не тільки на заняттях в центрі, а й вдома), знати як вести себе в різних побутових ситуаціях. Для нас, як батьків, це дуже важливо. У самому центрі дуже дружня і приємна атмосфера, дитина дійсно любить займатися. Окремо хочу подякувати Інні, а також Ірині та Яні 💙🧡
Олена Костенко
та її син Микола
Хочемо подякувати Центр розвитку Unique People за високу працю і належний підхід до нашої дитини, Арсенія. Ми носії КІ (кохлеарного імпланта) і СА (слухового апарату). Висока кваліфікація і командна робота педагогів Центру розвитку принесли нам швидкий результат. Відвідування центру, у нашої дитини, приносило лише задоволення. Тому ми рекомендуємо Центр розвитку Unique People, адже щасливі діти - щасливі батьки! Ще раз дуже дякуємо!
Анна Семанчак
та її син Арсеній

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам