Супервізори

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE» – це академія якісних знань та справжніх профі в області аутизму, порушень слуху та мовлення.

Ми стежимо за якістю наших послуг. І в цьому нам допомагають супервізори.
Супервізор – кваліфікований фахівець-консультант, який проводить супервізію шляхом професійного консультування фахівця, який звернувся за супервізією.
Супервізія – один з методів теоретичного і практичного підвищення кваліфікації фахівців. Це відбувається в форматі професійного консультування та аналізу доцільності і якості використовуваних практичних підходів і методів роботи кожної фахівця.

Наші супервізори

Софі Ганевіч – ВСВА (сертифікований поведінковий аналітик міжнародного класу), магістр освіти у галузі аутизму і прикладного аналізу поведінки (Endicott College, Beverly, MA, USA), фахівець по роботі з дітьми з аутизму (University of St Thomas, Minneapolis, MN, USA), викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту Людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Практичний досвід роботи 12 років.

Захарчук Олександра Миколаївна – тренер-викладач міжнародного класу по Верботональній методиці, сурдологопед-реабілітатор, автор методичних розробок, засновник благодійної організації «Країна Мрій» м. Одеса, 48-річний успішний досвід роботи з дітьми з вадами слуху та слухосприймання, з мовленнєвими поорушеннями та недоліками вимови, з дисграфією та дислексією.

Інна Недозим – кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник відділу психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту Людини Київського університету імені Бориса Грінченка, засновник та директор ТОВ «Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE», провідний фахівець ГО «Системна допомога дітям з аутизмом «Маленький Принц», RBT, автор численних публікацій, автор методики розвитку соціального інтелекту у дітей з розладами аутистичного спектра «Світогляд», ведуча тренінгів та семінарів; практичний досвід роботи з дітьми з аутизмом – 12 років.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам