Нейропсихолог

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Ваша дитина – це особисте диво всієї вашої родини, неймовірна радість для батьків!
Ваша безмежна любов до дитини, звичайно ж, допомагає захистити її від багатьох неприємностей, травм та захворювань, але батьки не завжди встигають встежити за своїм активним чадом. Тому збитим колінам та шишкам на лобі у дитини ніхто не здивується. На відміну від поганої успішності, агресивної поведінки чи млявості, що викликають питання як у викладачів, так і батьків. Все це може бути наслідком якоїсь травми, яка призвела до порушень функцій мозку дитини. Деякі батьки, прочитавши це, з жахом дивляться на свою дитину, прокручуючи в голові думку: Ось він! Корінь усіх бід!”. Але не поспішайте ставити діагнози без фахівця. Для правильного вирішення проблеми потрібно знайти спеціаліста з дитячої нейропсихології для консультації та точної діагностики.

Хто такий нейропсихолог?

Дитячий нейропсихолог – це насамперед психолог. У назві його професії приставка “нейро” означає, що свою роботу він ґрунтує на знанні та обліку процесів та закономірностей, що протікають у процесі розвитку особистості дитини. Його знання також включають знання функціонування нервової системи та мозку під час усіх цих процесів.

Навіщо моїй дитині послуги нейропсихолога?

Якщо ваша дитина має такі труднощі як порушення уваги, пам’яті, гіперактивність, СДВГ, ЗПР, аутизм, затримка психічного розвитку, мінімальна мозкова дисфункція, а також у разі перенесених травм головного мозку та важких інфекційних захворювань у ранньому віці. Допомога нейропсихолога так само знадобиться у низці таких проблем:

агресивна поведінка;
дисграфія;
коли є порушення мови (у тому числі, якщо не сформована проста фразова мова в 3 роки);
коли є проблеми при читанні та писанні (змінює склади місцями, пропускає букви під час листа, дизорфографія тощо);
швидко забуває почуту інформацію;
емоційна нестабільність дитини, що погано себе контролює, влаштовує істерики, може бути або гіперактивним, або пасивним;
підвищена стомлюваність;
після 6 років не може визначити, де в нього ліва рука, а де права;
неуважність, постійне «літання у хмарах»;
проблеми із мотивацією, плануванням власної діяльності;
незграбність, погано розвинена дрібна моторика;
не з першого разу реагує на поводження з боку дорослих;
не може робити чи погано виконує домашні завдання, якщо працює самостійно;
виникають труднощі у проходженні інструкції.

Тривалість курсу залежить від стану психічних функцій, але ніколи не буває коротшою за 3 місяці. Найчастіше його тривалість становить 6-9 місяців, оскільки курс складається з кількох блоків. Періодичність занять не менше 2-х разів на тиждень із фахівцем.

Моя дитина з РАС. Чи потрібні нам заняття з нейропсихологом?

Спочатку проводиться діагностика, яка полягає у розмові з дитиною та нескладних, для її віку, спеціальних завданнях та пробах. На зустріч потрібно взяти зошити, якщо учень, результати ЕЕГ та висновки від неврологів чи психіатрів.

Нейропсихологічна корекція – це немедикаментозний метод корекції.
Арсенал вправ нейропсихолога: дихальні вправи, розтяжки, вправи окорухового комплексу, пальчикова гімнастика, вправи рухового репертуару, вправи на розвиток постурального контролю, міжпівкульна взаємодія, сенсомоторна інтеграція. Також на заняттях є завдання на розвиток когнітивної галузі.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам