Послуги сурдопедагога

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Ваша дитина, безперечно, дивовижна і неповторна!
Правда, на жаль, має маленьку складність, яка заважає її активного розвитку – поганий слух. У наш час розвиток технологій дозволяє провести слухомовленєву діагностику навіть у новонароджених дітей. На щастя, все той же розвиток технологій дозволяє нам сміливо заявляти: слабкий слух – це не вирок! Правда, знайти досвідченого сурдопедагога, який може надати якісні послуги з слухомовленєвої реабілітації, досить складно. Академія розвитку дітей «UNIQUE PEOPLE» пропонує послуги кращих сурдопедагогів Києва. Наші майстри-сурдопедагоги мають величезний досвід занять з дітьми, цікавляться новинками і відкриттями в своїй сфері та користуються інноваційними технологіями в своїй роботі. Але у батьків, які лише недавно дізналися про проблему їх дітей, виникає ряд питань.

Хто такий сурдопедагог?

Сурдопедагог – це фахівець з вищою освітою за спеціальністю педагогіка та сурдологія, який займається навчанням і розвитком дітей з порушенням слуху. Це фахівець, який крім основних навичок повинен мати навички логопеда, адже слабочуючим дітям так само потрібна корекція мови, її правильне формування, корекція звукосприйняття і правильного зв’язного мовлення, також розвиток складових, необхідних для процесу навчання і отримання освіти: увага, мислення і пам’ять, і все це з акцентом на особливість дитини. Сертифікований фахівець може використовувати великий набір інструментів і втручань, починаючи з ігрової терапії і закінчуючи офіційними тестами і курсами навчання мови.

Як будуть проходити заняття моєї дитини?

Розмовний навик набувається з часом, коли дитина росте, пізнає світ, вчить слова, їх вимову і правильне вживання. На жаль, у дітей з поганим слухом з цим виникають проблеми з технічних причин. І не всі батьки мають можливість самостійно їх вирішити – робота забирає левову частину їх часу та на пошук фахівця-сурдопедагога або повноцінні самостійні заняття з дитиною його просто не залишається.

Академія «UNIQUE PEOPLE» готова взяти в турботливі руки наших сурдопедагогів лікування та заняття з вашою дитиною. Адже дитина, у якої виявили проблему зі слухом, вимагає професійної допомоги та слухової реабілітації.
Наші фахівці виконують психолого-педагогічну діагностику розвитку дитини, стану її мови, також проводять консультації, індивідуальні та групові заняття з лікування і корекції звукосприйняття і вимови звуків. У своїх заняттях ми використовуємо безліч інструментів і методик, в тому числі і верботональну.

Що таке верботональна методика?

Ця методика була розроблена ще в 1950 році хорватським професором Петером Губеріна. Петер Губеріна – лінгвіст, який присвятив своє життя розв’язанню проблеми мовного сприйняття. У 1961 році він створив в Загребі Центр реабілітації слуху «СУВАГ», де з дітьми займаються безліч фахівців, серед яких лікарі, сурдологи, логопеди, дефектологи, психологи, педагоги та соціальні працівники. Ефективність методу підтверджується 70-річною практикою і на сьогоднішній день його використовують більше 400 реабілітаційних центрів в 40 країнах світу.

Основним завданням методу є розвиток бажання слухати і розмовляти, а також стимулювати вимовляти різні звуки в різних ситуаціях, навчання об’єднувати звуки в склади, в потім в слова і фрази. В основі верботональної методики розвиток слухового сприймання, вестибулярного апарату, моторики тіла і орієнтації в просторі.
Не дивлячись на, здавалося б, велику цифру центрів в Європі, які працюють за цією методикою, знайти логопеда / сурдопедагога, практикуючого її в Україні, вельми складно. Наша Академія є чудовим прикладом того як верботональної методика стала дивовижним інструментом реальних, швидких змін у дітей з моторною алалією, сенсомоторної алалією, ОНР, порушеннями фонематичного сприйняття, порушенням слуху, аутизмом.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам