Послуги ерготерапевта

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Ваша дитина, безперечно, найкраща і ви її безмежно любите.
Але у неї можуть бути певні особливості, які ускладнюють життя всій сім’ї. Ви, як дбайливі батьки, шукаєте способи, які зроблять життя вашої дитини набагато простішим та приємнішим. І серед цих способів рано чи пізно ви дійдете до певного етапу – необхідність знайти ерготерапевта. В нашій країні пошук кваліфікованого спеціаліста являється непростою задачею, а необхідність знайти саме цю спеціальність перетворює пошуки у щось міфічне. Академія «UNIQUE PEOPLE» готова позбавити вас від необхідності довгих пошуків. В нашій Академії ерготерапія грає важливу роль у реабілітації дитини. Наші працівники мають значний досвід роботи з дітьми з особливими потребами, постійно розвиваються та користуються інноваційними технологіями в своїй роботі. Але у вас, батьків, які лише недавно дізналися про особливості розвитку дітей, виникає ряд питань.

Хто такий ерготерапевт?

Це спеціаліст, який допомагає людям, що мають певні обмеження здоров’я, розвинути навички самостійності у сферах повсякденного життя. Основним завданням є аналіз середовища, в якому виникають труднощі та наданням на основі отриманих даних доцільних вправ для реабілітації.

Навіщо моїй дитині ерготерапевт?

З умінням ходити та бігати одразу народжуються хіба що козенята чи телята, більшість інших видів, в тому числі і люди вимушені вчитись цьому. Але, на жаль, бувають хвороби та травми, які значно ускладнюють цей процес і тоді ми вимушені звертатись до спеціаліста.

Якщо ваша дитина не має жодних проблем та обмежень, зв’язаних зі здоров’ям, то, звісно, сумнівно, що його послуги вам знадобляться. Робота ерготерапевта направлена, перш за все, на людей з обмеженою дієздатністю, щоб навчити їх робити прості речі, про які ми і не задумуємось: одягатись, приймати ванну, чистити зуби, користуватись ложкою і вилкою без сторонньої допомоги. Важкохворих дітей – лежати правильно. Для дитини, яка не може рухатись, неправильне лежання в ліжку може приносити значні страждання. «Occupational therapists»-ерготерапевти спрямовані на те, щоб надати максимальну незалежність в повсякденному житті дитини.

Ерготерапія показана дітям з хронічними захворюваннями (розсіяний склероз, Альцгеймер), розладами аутичного спектру, порушеннями функціонування опорно-рухового апарату, після перенесення травм, особливо черепно-мозкових.
Не дивлячись на, здавалося б, велику цифру центрів в Європі, які працюють за цією методикою, знайти ерготерапевта, практикуючого її в Україні, вельми складно. Наша Академія є чудовим прикладом того як ерготерапія стала дивовижним інструментом реальних, швидких змін у дітей з обмеженими можливостями.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам