Послуги корекційного педагога

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Ваша дитина, однозначно, дивовижна і неповторна!
На жаль вік нових технологій надав їй деякі особливості, з якими батьки самостійно не можуть впоратися і доводиться шукати допомоги у корекційного педагога (дефектолога). Знайти досвідченого фахівця цієї сфери складно, а вже якщо ваше чадо має порушення фізичного або психічного розвитку – набагато складніше. На ваше щастя, Академія «UNIQUE PEOPLE» готова зняти з вас цю проблему. Наші співробітники: логопеди, сурдопедагоги і корекційні педагоги (дефектологи) мають значний досвід роботи з дітьми з особливими потребами, не бояться роботи з важкими малятами і користуються інноваційними технологіями в своїй роботі. Але у вас, у батьків, які лише недавно дізналися про особливості розвитку дітей, виникає ряд питань.

Хто такий корекційний педагог?

Це фахівець-дефектолог, робота якого зосереджена на дітях з порушеннями фізичного та/або психічного розвитку. Заняття з корекційним педагогом – це спеціально розроблена система, спрямована на подолання проблем у вихованні, освіті та навчанні дітей з урахуванням специфіки їх розвитку.

Навіщо моїй дитині корекційний педагог?

Ніхто не народився генієм думки і відразу чемпіоном світу з гри в шашки – будь-яке його досягнення є результатом тривалого часу і вкладеної праці. Це стосується і розвитку мови. На жаль час високих технологій псує багатьох дітлахів ще з дошкільного віку, роблячи їх безграмотними, зі спотвореною мовою. Це породжує багато вже особистих проблем: невпевненість в собі, низька самооцінка, замкнутість, і це лише початок.

Алалія, дислалія, заїкання, затримки психічного та мовного розвитку, гіперактивність і синдром дефіциту уваги, порушення письма, читання і рахунку, труднощі в шкільному навчанні – і це тільки верхівка списку проблем, яких можна уникнути, якщо провести діагностику у корекційного психолога заздалегідь. Фахівці нашої Академії готові взяти на себе відповідальність привчити вашу дитину виконувати інструкції і орієнтуватися на візуальний графік заняття/дня/тижня. Також серед послуг ми пропонуємо підготовку до занять з логопедом і іншими фахівцями (їх так само надаємо), роботу з небажаною поведінкою, допомогу з дошкільною програмою, підготовку, корекцію і подальший супровід в проблемах зі шкільною програмою.

Моя дитина має РАС. Чи потрібні нам заняття з корекційним педагогом?

Значне збільшення кількості дітей з розладом аутистичного спектру по всьому світу не обійшло і Україну. Багато батьків упевнені, що їх дітей ця проблема точно обійшла стороною, адже вони такі чудові вихователі! На жаль наявність або відсутність аутизму у малюка не залежить від вашого педагогічного таланту. Навіть якщо зовні все може здаватися в межах норми, дитина добре розмовляє і має успіхи в школі, ще може бути функціональний аутизм. Не всі батьки можуть це зрозуміти, тому діагностика мови у досвідченого логопеда, сурдопедагога, корекційного педагога, дефектолога дуже важлива для подальшої корекції.

Часто зустрічаються випадки небажання розмовляти. Діти можуть використовувати звуки, виробити якийсь свій спосіб комунікації з батьками для забезпечення власного комфорту і вираження своїх бажань, але спілкування зі сторонніми для цих «мовчунів» все-ще табу. Але навіть з ними наші працівники знаходять спільну мову і вже за кілька місяців занять вони показують дивовижні результати!

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам