Масаж

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Кожна дитина – це маленьке сонце, що осяяло ваше життя! І з кожним роком воно сяє все яскравіше, росте та розвивається радуючи очі батькам. Та починаючи з перших днів життя дитині можна допомогти в розвитку, полегшити подальший шлях у житті. Дуже зручним та універсальним інструментом у цьому слугує масаж. 

Академія «UNIQUE PEOPLE» готова взяти на себе відповідальність за розвиток ваших дітей та надати послуги першокласних спеціалістів-масажистів, які мають великий досвід у дитячому та лікувальному масажі. Масаж в Академії «UNIQUE PEOPLE» – це гарантовано вчасно надана послуга, висококваліфіковані працівники і абсолютна безпека для ваших дітей. Наші спеціалісти керуються принципом «не нашкодь» та вивчали інноваційні методи і технології у своїй роботі.

Навіщо дітям масаж?

Масаж корисний всім, не залежно від віку, але для дітей має особливе значення. Перш за все – це дитячий масаж для немовлят. Дитячий масаж для немовлят – це дія на певні точки, які знаходяться на тілі дитини, яка гарно впливає на загальний розвиток, розвиток внутрішніх органів і систем, а також підвищує імунітет. Також благотворно впливає і на інші системи: нервову, травну, опорно-рухову, допомагає справитись з нервовою напругою та надлишковою збудливістю. Науково доведений факт – діти, що отримували в перші місяці життя достатньо дотиків, розвиваються набагато краще і швидше. Спеціалісти Академії «UNIQUE PEOPLE» готові взяти в свої руки навчання батьків дитячому масажу.

Але масаж потрібен і в подальшому розвитку. Жодна дитина не здатна всидіти на одному місці – вона активно досліджує цей світ і, на жаль, це не завжди обходиться без травм, які можуть мати довготривалі наслідки. Проблеми з суглобами та осанкою, сколіоз, грижа, неврологічні розлади, пневмонія та астма – і це лише невеликий список діагнозів, при яких показаний дитячий масаж.

Моя дитина має РАС. Навіщо нам масаж?

Масаж для дітей з аутизмом назначають як доповнення до основного курсу. Дотик – давній та ефективний засіб комунікації, який, до того ж, дозволяє краще відчути власне тіло та розслабитись. Лікувальний масаж для дітей з аутизмом  викликає стимуляцію центральної нервової системи і дозволяє звикнути до дотиків. 

Головне щоб маленький пацієнт звик до сеансів, адже іноді результат може з’явитись і за три місяці, і за пів року. Але при регулярних сеансах лікувального масажу у дитини  підвищується допустимість дотиків, навіть якщо до початку процедур вона була категорично проти них.

В Україні важко знайти дійсно кваліфікованого фахівця по дитячому масажу. Ще менше закладів, які готові надати послугу дитячого масажу для дітей з РАС чи іншими розладами. Академія «UNIQUE PEOPLE» – місце, де ви можете знайти кваліфікованого спеціаліста по дитячому лікувальному та корекційному масажу, отримати якісне та вчасне обслуговування і корисні поради по розвитку вашої дитини. Наша Академія є прекрасним прикладом того, як масаж став дивовижним інструментом реальних, швидких змін у дітей з моторною алалією, сенсомоторною алалією, РАС.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам