Послуги психолога

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Ваша дитина, безперечно, дивовижна і неповторна!
Свою дитину ви, турботливі батьки, безперечно, любите та опікаєте. Але коли вам кажуть, що їй може знадобитись консультація психолога, ви пропускаєте цю пораду мимо вух. Адже вам, на вашу думку, ця консультація не потрібна, а вашій дитині – тим паче. Причиною такої думки, зазвичай, являються стереотипи на кшталт «з поведінкою ми й самі впораємось», а страх почути про «неправильне виховання» змушує відкидати правильні рішення. Та все ж подумайте, що для вас важливіше: власна впевненість у своєму неймовірному педагогічному таланті чи душевний стан та здоров’я дитини?

У більшості випадків самостійно подолати емоційні і поведінкові проблеми дитини неможливо. Першим кроком у їх подоланні буде консультація дитячого психолога та, залежно від його рекомендацій, дотримання порад або подальші сеанси терапії.

Дитячий психолог – хто це?

Це спеціаліст, який визначає психологічний стан дитини і дає рекомендації по подальшому розвитку. Дуже важливо, щоб консультацію проводив кваліфікований спеціаліст, який має вищу психологічну освіту та досвід роботи з дітьми. Знайти дитячого психолога достатнього досвіду та кваліфікації непроста задача. На вашу радість, працівники Академії «UNIQUE PEOPLE» мають великий досвід психотерапевтичної та корекційної роботи.

Досвід багатьох поколінь спеціалістів в області роботи з дітьми показує, що першопричиною їх проблем починаючи з дошкільного віку є стосунки в сім’ї: дитина відображає кожну, як дзеркало. Саме тому психоаналітики проводять консультації не лише з дітьми, але й їх батьками. Спеціалісти Академії «UNIQUE PEOPLE» проводять комплексну психологічну допомогу батькам, надають окремі консультації та проводять тренінги по правильному вихованню.

Моя дитина абсолютно здорова. Навіщо їй консультація психолога?

Перш за все це спеціаліст, який дає рекомендації по розвитку дитини, а отже до нього можна звертатись по будь-якому питанню, що стосується розвитку дитини, навіть якщо очевидних відхилень нема. Часто до дитячого психолога звертаються ще на стадії планування вагітності. Консультація допоможе батькам підготуватись до народження малюка і зрозуміти, з чого почати виховання для подальшого коректного розвитку. Адже дитина – це перш за все людина, поки маленька, і через це вона постійно потребує уваги та турботи батьків. Від якості і кількості цієї уваги залежить подальший розвиток особистості, а отже все майбутнє життя.

Моя дитина має РАС. Навіщо їй консультація психолога?

Для дітей з аутизмом робота з дитячим психологом обов’язкова! Маленькі аутята часто не розуміють очевидних для нас речей. Співробітники Академії «UNIQUE PEOPLE» поставили перед собою за ціль навчити дітей з аутизмом розумінню власного емоційного стану та стану інших людей, категорій і понять, які створюють передумови для розуміння та прогнозування поведінки людей та її наслідків відповідно до обставин, пояснення соціальних ролей і їх практики в суспільстві (роль сина, друга…), соціальної ієрархії і правил субординації.  Знайти дитячого психолога для аутиста нелегко, але Академія «UNIQUE PEOPLE» готова надати вам у допомогу своїх спеціалістів.

 

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам