Сенсорна інтеграція

Академія розвитку дитини «UNIQUE PEOPLE»

Кожна дитина – це маленьке диво, щастя, яке росте з кожним днем!
На жаль, це маленьке щастя ще не має настільки міцного імунітету, як дорослі, і може захворіти. І якщо застуду, грип та кір турботливі батьки виявляють майже відразу, то діагностувати причину поганої успішності в школі або поганої поведінки все не так просто. Ці неприємності можуть бути наслідком розладу сенсорної інтеграції в мозку дитини. Це порушення можна побачити у дітей по всьому світу і воно призводить до того, що розумні діти з гідним вихованням і затишною атмосферою в родині поводяться неадекватно або показують погані результати в школі. Прочитавши це, багато батьків відразу можуть подумати: ось він, корінь всіх проблем моєї дитини! І це буде дуже поспішним рішенням. Для точного діагнозу потрібно знайти фахівця по сенсорної інтеграції, що б він проконсультував вас і провів діагностику вашої дитини.

Що таке сенсорна інтеграція?

Розлад сенсорної інтеграції – це неврологічний стан, при якому дитина нормально сприймає інформацію від класичних органів почуттів (зору, слуху, нюху, смаку і дотику) і відчуття положення тіла в просторі, але мозок дитини неправильно її обробляє.

Навіщо моїй дитині заняття з сенсорної інтеграції?

Розлад сенсорної інтеграції – це неврологічний стан, при якому дитина нормально сприймає інформацію від класичних органів почуттів (зору, слуху, нюху, смаку і дотику) і відчуття положення тіла в просторі, але мозок дитини неправильно її обробляє. Часто при виникненні проблеми у дитини їй ставлять неправильний діагноз. Як приклад, дитина дуже незграбна, постійно спотикається і натикається на кути. Їй можуть порадити зайнятися спортом, щоб прибрати наслідки, але передумовою виявиться те, що дитина погано почуває тіло.

Таким чином, правильна діагностика сенсорної інтеграції у досвідченого фахівця надзвичайно важлива, як і наступні заняття по виправленню порушень. На жаль, в Україні складно знайти фахівця по сенсорній інтеграції. На щастя для вас, академія «UNIQUE PEOPLE» зібрала в себе кращих фахівців з розвитку дітей та корекції порушень, в тому числі і сенсорної інтеграції.

Моя дитина має РАС. Навіщо нам заняття з сенсорної інтеграції?

Звичайно, сенсорні розлади можуть бути і окремим станом, але часто вони йдуть разом з іншими неврологічними розладами, наприклад розлад аутистичного спектру, ДЦП, дислексія і затримки мовного розвитку. У дітей з аутизмом проблеми з сенсорикою помітні краще, але це не означає, що вони проявляються лише з РАС. Втім, багаторічний досвід наших фахівців і використання інноваційних методів для боротьби з сенсорною інтеграцією, в тому числі метод «Рука-Мозок», дозволяють допомогти дітям з безліччю інших неврологічних проблем.

Що таке метод «Рука-Мозок»?

Стандартним методом фахівців з сенсорної інтеграції є «сенсорна дієта» – спеціальний розклад дня, який дозволяє дитині отримати певні відчуття, що повністю закриють його потребу в зовнішніх подразниках. Програма «Рука-Мозок» є чудовим доповненням до старих, перевірених часом і безліччю фахівців методів розвитку сенсорики. Це новітній метод, плід багаторічної розробки вчених та фахівців різних спеціалізованих центрів і університетів з усього світу.

Ми і не помічаємо, скільки всього протягом дня робимо руками. І, тим паче, не помічаємо, яку важливу роль вони відіграють при розвитку дитини, в тому числі і її сенсорного сприйняття. Йде вплив навіть на створення звуків – з наукової літератури ми можемо дізнатися, що руки приводяться в рух напругою великого грудного м’яза, тому порушення його тонусу призводить до сумних для дихання наслідків. А недостатнє насичення організму киснем погано впливає і на розвиток мозку. Використання нашими фахівцями з сенсорики програми «Рука-Мозок» дозволяє правильно розвинути функціональність верхніх кінцівок, підвищити самостійність дитини, а також поліпшити її здатність до навчання.

В Україні мало центрів, які готові запропонувати якісні послуги фахівця по сенсорної інтеграції, і ще менше практикуючих інноваційні методи для лікування розладу сенсорики. Наша Академія є прекрасним прикладом того, як програма «Рука-Мозок» стала дивовижним інструментом реальних, швидких змін у дітей з моторною алалією, сенсомоторною алалією, ОНР, порушеннями фонематичного сприйняття, порушенням слуху, аутизмом.

Наші контакти

  • с. Софіївська Борщагівка, Боголюбова, 39
  • +38(097) 464-40-82
  • uniquepeople.ua@gmail.com
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now ButtonПодзвоніть нам